strona główna "Avorum respice mores" (Bacz na obyczaje przodków) - dewiza herbowa przysługująca jedynie hrabiom Ledóchowskim h. Szaława

Polskojęzyczne strony traktujące o misjach w Afryce

 • Młodzi Klaretyni
  Nowy serwis o misjach, prowadzony przez ojców klaretynów o. Marcina Kowalewskiego CMF z Łodzi oraz o. Łukasza Przybyło CMF z Krzydliny Małej. Na stronie znajdziemy m.in. aktualności, słowo o formacji i elementach duchowości klaretyńskiej, opis i zdjęcia z misji prowadzonych przez klaretynów - zarówno w Polsce jak i na całym świecie, a także takie perełki, jak kącik filmowy czy sylwetki najbardziej wykręconych, nietypowych i zupełnie zwyczajnych klaretyńskich geniuszy życia misjonarskiego!
 • Misjonarze Klaretyni - Referat Misyjny
  Prokura Misyjna Polskiej Prowincji Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów powstała w 2002 r. jako wynik misjonarskiego zaangażowania członków tej Prowincji, mimo swej niezbyt licznej Wspólnoty. Na stronie m.in. terminy, artykuły i świadectwa, materiały misyjne, galerie i in.
 • Polska Prowincja Misjonarzy Klaretynów
  Jeśli chcesz obejrzeć miejsca związane z misjami klaretynów, zapraszamy pod powyższy adres.
 • Stowarzyszenie Misji Afrykańskich - Prowincja Polska
  Stowarzyszenie Misji Afrykańskich (Societas Missionum ad Afros) jest rzymskokatolickim zgromadzeniem misyjnym, założonym w 1856 roku w przez ks. bp Melchiora de Marion-Brésillac w celu głoszenia Chrystusa ludom Afryki, w szczególności tym, które jeszcze o Nim nie słyszały.
Ojcowie serwisu Polinów
Misje w Afryce i chór Claret Gospel
Kobylińscy
południowe Podlasie
południowe Podlasie
Kobylińscy
Kobylińscy