nagłówek "Avorum respice mores" (Bacz na obyczaje przodków) – dewiza herbowa przysługująca jedynie hrabiom Ledóchowskim h. Szaława link nagłówka

Skrzynka kontaktowa

Lista Dyskusyjna Polinów

Dawnymi czasy ten charakterystyczny adres służył do automatycznego rozsyłania e-maili wyszczególnionym poniżej subskrybentom naszej "Listy Dyskusyjnej Polinów". Po latach wiernej służby (największa jej aktywność przypadła na lata 2000-2003), w dobie niezliczonych forów i wielu innych możliwości komunikacji, jej istnienie straciło jednak jakikolwiek sens... Jednakowoż wysyp przeróżnej maści serwisów społecznościowych podważył także istotę publikowania naszych adresów e-mailowych - dziś dosłownie kilkoma kliknięciami można znaleźć żądanego rozmówcę i mało kto jest całkowicie niewidoczny w internecie.
Jeśli jednak mimo wszystko chcesz się skontaktować przez nasz serwis z którąkolwiek z poniższych osób, pisz na adres webmasterów, podany w pergaminie stopki.

Joanna Kobylińska-Domżał
lat: 49

Izabela Karusewicz z d. Rzeszowicz
lat: 48

Jakub Kobyliński
lat: 47

Michał Czajkowski
lat: 47

Tomasz Kobyliński
lat: 45

Monika Czerwonka z d. Czajkowska
lat: 45

o.Wojciech Kobyliński CMF
lat: 44


ksiądz misjonarz (absolwent Seminarium Zakonnego we Wrocławiu)
"Urodzony w 1980 r. Siedlcach, gdzie się również wychował. Po maturze w 1999 r. rozpoczął studia na SGGW w Warszawie, które jednak już po roku przerwał, by pójść w ślady stryja i wstąpić do Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów we Wrocławiu. Pierwsze śluby zakonne złożył w 2002 r., a w 2008 r. przyjął święcenia kapłańskie. Zaraz potem skierowany został do pracy na misjach na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej (miasto Soubré).
Po 5 latach ciężkiej posługi na gorącym kontynencie i powrocie do Polski w 2014 r. służył w duszpasterstwie akademickim we Wrocławiu, ale nie mogąc usiedzieć w miejscu, latem 2020 r. ponownie wyjechał na misje – tym razem za wschodnią granicę, do Truskawca na Ukrainie (obwód lwowski)".

Marcin Czajkowski
lat: 41

Jowita Rogulska
lat: 39

Adresy osób spoza "Listy Dyskusyjnej Polinów"

Urodzony 1952 r. w Łosicach, absolwent Seminarium Zakonnego we Wrocławiu, ksiądz misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej (Abidjan, Bouaflé) (od 1990 r.) oraz w Burkina Faso (Koudougou) (od 2015 r.), projektant i budowniczy 4 kościołów.
miejsce stałego pobytu: Afryka, Burkina Faso (Koudougou)

Ojcowie serwisu Polinów
Kobylińscy
Kobylińscy
południowe Podlasie
południowe Podlasie
Kobylińscy
Kobylińscy